Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný

Viaczložková kĺbová výživa 700 g
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€44,90
Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný
Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný
Tip

Triple Blend Extra Silný je kĺbová výživa v prášku, ktorá obsahuje aktívne látky, ako MSM, glukosamín sulfát a chondroitín sulfát. V zložení produktu nájdete tiež kolagén získavaný z chrupaviek morských rýb a rají. Produkt je obohatený aj o vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu, a teda k normálnej funkcii kostí a chrupaviek.

kvalitná kĺbová výživa v prášku

obsahuje MSM, glukosamín a chondroitín sulfát

je obohatený o kolagén z morských rýb a rají

obsahuje aj vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a funkcii kostí a chrupaviek

bez konzervačných látok a farbív

Zloženie

MSM Lignisul® (Metylsulfonylmetán, protispekavá látka: oxid kremičitý) glukosamínsulfát 2KCl (z kôrovcov), chondroitínsulfát, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma, vitamín C NUTRA-C™ (L-askorbán vápenatý, L-askorbán horečnatý, L-treonát vápenatý, 24% RHP) 19,3 mg, extrakt chrupaviek - kolagen II. typu CARTIDYSS™ (z rýb), 62% hydrolyzovaný kolagén I. typu COLLYSS™ (z rýb) 90% sladidlo: steviolglykozidy z rastliny stévia.

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (4,5 g) 1x denne v minimálne 200 ml vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

MSM (Metylsulfonylmetán, v najvyššej kvalite zn. Lignisul)_1 958 mg

Glukosamínsulfát 2KCl 75,4 %_1 565 mg

Chondroitinsulfát 90 %_652 mg

Kolagén typ I z rýb (v najvyššej kvalite zn. Collyss®)_15 mg

Kolagén typ II z rají (v najvyššej kvalite zn. Cartidyss®)_22,5 mg

Vitamín C (Kyselina L-Askorbová, 24 % RHP *)_19,3 mg

Upozornenie

Nádobu uchovávajte zatvorenú, mimo dosahu malých detí. Neprekračujte doporučenú dennú dávku! Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Nevhodné pre malé deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Minimálna trvanlivosť: uvedená na obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
img

ALAVIS™ je rešpektovaná značka v oblasti veterinárnej medicíny. Veterinárni lekári, ktorí ju podávajú svojim štvornohým pacientom sa zhodujú, že kvalita, šetrnosť a účinnosť každého veterinárneho prípravku ALAVIS™ je mimoriadne vysoká a nemá konkurenciu. Z týchto dôvodov je ALAVIS™ vo svojej kategórii možno ako jediný veterinárny prípravok podávaný drahým závodným koňom, ktorým pomáha vyhrať ešte predtým, ako je odštartované.

 

Stalo sa však niečo, s čím sme nerátali. Dobrá povesť ALAVIS™ sa rýchlo šírila a s tým prišla aj akási móda užívania veterinárnych prípravkov ľuďmi. Našim cieľom je, aby prípravky pre kone boli určené iba pre kone. 

 

Z tohto dôvodu sme teraz vstúpili na trh humánnych doplnkov stravy so značkou ALAVIS™ MAXIMA. Rada ALAVIS™ MAXIMA je určená pre aktívnych a športovo naladených ľudí a budeme ju premyslene a kvalitatívne rozširovať. Širšie portfólio kvalitných humánnych doplnkov stravy má v ponuke naša sesterská značka BARNY‘s.  

 

Je to naozaj veľký krok značky ALAVIS™ smerom od veterinárnych prípravkov k humánnym doplnkom stravy. Výskum, vývoj, klinické štúdie a mnoho laboratórnych skúšok každej jednotlivej šarže prebieha, až kým máme istotu, že zákazník dostane za svoje peniaze naozaj iba to najlepšie.

img
img

Pri doplnkoch stravy je všetko jednoduchšie, omnoho jednoduchšie. My však nechceme a nebudeme robiť kvalitatívne rozdiely medzi "doplnkami stravy" a "veterinárnymi prípravkami" s overenou kvalitou a účinnosťou. Naše skúsenosti, postupy a normy už dlho uplatňujeme pri našej sesterskej značke BARNY‘s.  Zákazník vždy bol, je a bude pre nás na prvom mieste a preto si do nášho tímu vyberáme ľudí, ktorí sú nie len najlepší odborníci, ale aj srdcom na správnom mieste.. Preto si môžete byť istý, že ak by sa niektorý náš produkt dal ešte vylepšiť, urobili by sme to!

Sme presvedčení, že vstupom značky  ALAVIS™ medzi humánne doplnky stravy v oblasti aktívnej a športovej výživy, zvýšime pomyselnú latku kvality a účinnosti týchto produktov.