Činky Spokey SHAPE IV 2 x 1,5 kg

Neohodnotené
Značka: Spokey
Súprava vinylových činiek Spokey SHAPE IV, 2x1,5kg
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€11,90
Činky Spokey SHAPE IV 2 x 1,5 kg
Neohodnotené
Značka: Spokey

Súprava vinylových činiek Spokey SHAPE IV

- so širokou protišmykovou rukoväťou dokonale padnú do ruky, čo zvyšuje pohodlie a bezpečnosť cvičenia

- sú vyrobené z liatiny potiahnutej vinylom, vďaka čomu sú odolné, príjemné do ruky a priľnavejšie

- vzhľadovo vyzerajú skvele: k dispozícii sú vo farebných verziách s rôznymi hmotnosťami, čo uľahčuje hľadanie činiek rovnakej hmotnosti medzi ostatným vybavením

- sada dvoch činiek: 2x 1,5 kg

Činky sú jedným z najobľúbenejších pomôcok používaných na fitness tréning. Cvičením s činkami môžete efektívne a rýchlo dosiahnuť požadované výsledky, ako je posilnenie svalov, zlepšenie kondície a zníženie zbytočných kilogramov. Dve činky Spokey SHAPE IV sú nevyhnutným vybavením každej domácej posilňovne. Umožňujú vykonávať mnoho rôznych cvikov a aktivovať tak svalové partie, na ktorých vám najviac záleží. Sú k dispozícii v jedinečných farebných prevedeniach líšiacich sa hmotnosťou. Vďaka tomu si môžete ľahko vybrať činky optimálne podľa svojich individuálnych potrieb a ľahšie ich nájsť medzi ostatnými športovými pomôckami.

Činky Spokey SHAPE IV v klasickom tvare majú široký a pohodlný úchop pre ruku. Sú vyrobené z odolnej liatiny, vďaka ktorej vám budú slúžiť mnoho rokov. Ich tvar zaisťuje praktické, bezpečné a optimálne cvičenie. Vinylový poťah zvyšuje pohodlie a kvalitu cvičenia – činky sú vďaka nemu ešte príjemnejšie na dotyk, viac priľnavé a nešmýkajú sa ani pri intenzívnom tréningu. Navyše budú vyzerať skvele vo vašej domácej posilňovni! Pastelové farby a klasický dizajn zaujmú už z diaľky a povzbudia vás k tréningu.

Domáci tréning s vášňou

Činky môžu tvoriť základ nášho tréningu alebo byť doplnkom každodenného cvičenia v rôznych disciplínach. Dávajú nám nespočet možností, pretože nám umožňujú prispôsobiť typ a kvalitu tréningu našim očakávaniam, predpokladom a schopnostiam. Preto sú ideálne ako pre ľudí, ktorí so športom ešte len začínajú, tak pre skúsených profesionálov. Sada SHAPE IV sa skladá z 2 činiek o rovnakej hmotnosti. Dostupnosť v rôznych hmotnostných variantoch (od 0,5 do 2 kg) vám umožní zvoliť si optimálnu záťaž pre svoje tréningové ciele.