Činky Spokey SHAPE IV 2 x 2 kg

Súprava vinylových činiek Spokey SHAPE IV, 2x2kg
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€14,90 –15 % €12,60
Činky Spokey SHAPE IV 2 x 2 kg
Činky Spokey SHAPE IV 2 x 2 kg
Tip
€14,90 –15 %

Súprava vinylových činiek Spokey SHAPE IV

- so širokou protišmykovou rukoväťou dokonale padnú do ruky, čo zvyšuje pohodlie a bezpečnosť cvičenia

- sú vyrobené z liatiny potiahnutej vinylom, vďaka čomu sú odolné, príjemné do ruky a priľnavejšie

- vzhľadovo vyzerajú skvele: k dispozícii sú vo farebných verziách s rôznymi hmotnosťami, čo uľahčuje hľadanie činiek rovnakej hmotnosti medzi ostatným vybavením

- sada dvoch činiek: 2x2 kg

Činky sú jedným z najobľúbenejších pomôcok používaných na fitness tréning. Cvičením s činkami môžete efektívne a rýchlo dosiahnuť požadované výsledky, ako je posilnenie svalov, zlepšenie kondície a zníženie zbytočných kilogramov. Dve činky Spokey SHAPE IV sú nevyhnutným vybavením každej domácej posilňovne. Umožňujú vykonávať mnoho rôznych cvikov a aktivovať tak svalové partie, na ktorých vám najviac záleží. Sú k dispozícii v jedinečných farebných prevedeniach líšiacich sa hmotnosťou. Vďaka tomu si môžete ľahko vybrať činky optimálne podľa svojich individuálnych potrieb a ľahšie ich nájsť medzi ostatnými športovými pomôckami.

Činky Spokey SHAPE IV v klasickom tvare majú široký a pohodlný úchop pre ruku. Sú vyrobené z odolnej liatiny, vďaka ktorej vám budú slúžiť mnoho rokov. Ich tvar zaisťuje praktické, bezpečné a optimálne cvičenie. Vinylový poťah zvyšuje pohodlie a kvalitu cvičenia – činky sú vďaka nemu ešte príjemnejšie na dotyk, viac priľnavé a nešmýkajú sa ani pri intenzívnom tréningu. Navyše budú vyzerať skvele vo vašej domácej posilňovni! Pastelové farby a klasický dizajn zaujmú už z diaľky a povzbudia vás k tréningu.

Domáci tréning s vášňou

Činky môžu tvoriť základ nášho tréningu alebo byť doplnkom každodenného cvičenia v rôznych disciplínach. Dávajú nám nespočet možností, pretože nám umožňujú prispôsobiť typ a kvalitu tréningu našim očakávaniam, predpokladom a schopnostiam. Preto sú ideálne ako pre ľudí, ktorí so športom ešte len začínajú, tak pre skúsených profesionálov. Sada SHAPE IV sa skladá z 2 činiek o rovnakej hmotnosti. Dostupnosť v rôznych hmotnostných variantoch (od 0,5 do 2 kg) vám umožní zvoliť si optimálnu záťaž pre svoje tréningové ciele.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Spokey pôsobí na európskych trhoch od roku 2004.

Obchodné aktivity sú zamerané predovšetkým na vývoj, výrobu a dovoz športových potrieb pod vlastnou značkou Spokey.
V terajšom sídle sa nachádza rozsiahla vzorkovňa produktov Spokey, štvorúrovňový moderný a priestranný sklad a kancelárske priestory.

Dcérska spoločnosť Spokey s.r.o. so sídlom vo Frýdku - Místku zaisťuje komplexnú starostlivosť o českých i slovenských zákazníkov.
Vďaka unikátnemu on-line spôsobu prepojenia s centrálnym skladom v zahraničí, a vďaka profesionalite zamestnancov, môžeme expedovať tovar aj v deň prijatia objednávky. Tovar je doručovaný do 24-48 hod na celé územie SR.

Značka Spokey zahŕňa 7 produktových radov:
Rapid Line - Vybavenie na stolný tenis, bedminton, tenis
Aqua Line – Potreby na plávanie: čiapky, okuliare, masky, plutvy, atď.
Team Line - Lopty a vybavenie pre tímové športy: volejbal, futbal, hádzaná, basketbal a footsal
Adventure Line - Turistické vybavenie: paličky na trekking aj nordic walking odporúčané Akadémiou telesnej výchovy v Katoviciach, batohy, matrace, spacie vaky a mnoho ďalších výrobkov
Fight Line - Obleky, zariadenia a vybavenie pre bojové umenia: karate, judo, box a ďalšie
Fit Line – Vybavenie pre bodybuilding, domáce posilňovne, veslovacie trenažéry, rotopedy, steppery, bežiace pásy, bicykle, eliptické trenažéry, činky a iné vybavenie pre fitness
Free Line - Skateboardy, kolobežky, kolieskové korčule, helmy, chrániče, korčule, sane a lyžiarske helmy

Naše výrobky sú testované a certifikované:
Produkty firmy Spokey majú potrebné certifikáty a sú v súlade s platnými normami. Produkty ťažkého fitnessu spĺňajú tieto normy: PN-EN-957-1, PN-EN-957-5, PN-EN-957-6, PN-EN-957-9.
Navyše poskytujeme záruku 5 rokov na rámy našich strojov a 2 roky záruku na mechanické diely
Futbalová lopta OUTRIVAL bola testovaná a certifikovaná Medzinárodnou futbalovou organizáciou (FIFA), čo ju výrazne odlíšilo od ostatných podobných produktov. Taktiež sme úspešne získali certifikát FIFA Inspected pre ďalší výrobok, futbalovú loptu SUPERIOR. Oba tieto modely môžu byť používané v medzinárodných súťažiach najvyššej svetovej úrovne.
Ďalšími certifikovanými výrobkami sú stoly pre stolný tenis a cyklistické prilby.
Aktívne spolupracujeme s Akadémiou telesnej výchovy v Katoviciach av Krakove, čo nám umožňuje získavať informácie o kvalite našich zariadení priamo od profesionálov.

Vízia Spokey
Chceme byť: vyhľadávaným dodávateľom športových potrieb na trhu
Chceme mať: verných a spokojných klientov i zamestnancov.

 

Hodnoty Spokey
- záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov
- staráme sa o kvalitu, estetickosť aj bezpečnosť našich produktov
- veríme, že úspešnú budúcnosť nám prinesie iba neustále zlepšovanie kvality ponúkaných produktov i služieb a profesionalita pracovníkov
- základy nášho podnikania sú postavené na rešpekte a dôvere
- budujeme kvalitný tím zložený z motivovaných zamestnancov

S prírodou v harmónii Pri našich obchodných operáciách nechceme zabúdať na životné prostredie. Preto využívame recyklovanú lepenku na vyplnenie prázdnych miest v škatuliach, a znižujeme tak množstvo používaných plastových fólií.
Všetky odpady, potenciálne škodlivé pre životné prostredie, separujeme a oddelene zhromažďujeme na odber špecializovanými spoločnosťami na likvidáciu odpadu.
Dostali sme certifikát AURAEKO – organizácie pre recykláciu elektrických a elektronických zariadení, ktorý potvrdzuje naše zapojenie v programe ekologickej zodpovednosti – Firma priateľská životnému prostrediu.

Pohľad do budúcnosti
Veríme, že vďaka vysokej kvalifikácii našich pracovníkov a ich dlhoročným skúsenostiam v odbore môžeme pozerať do budúcnosti bez obáv a prijímať nové výzvy. Veríme, že sa náš tím bude postupne rozširovať, prijímať nové výzvy a úspešne rásť.