DEMA E - KAPPA Disc 28"

Elektrobicykel značky Dema Kappa, farba červená
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
€1 399,99
DEMA E - KAPPA Disc 28"

Motor:  ZADNÝ NÁBOJOVÝ BAFANG H400 RM G020.250 45Nm

Batéria: Smart BMS CANBUS, 440mm, 13,4Ah LG Cells 

Displej: BAFANG DP C15, LCD Matrix display, ON/OFF, 5 modes 

Rám: KAPPA ALU 

Vidlica:  SR SUNTOUR NEX-E25 DS TRAVEL 50mm

 

Prehadzovačka: SHIMANO Altus M310 

Radenie: SHIMANO RV200 REVO 7-SPEED

Brzdy :  CLARKS HYDRAULIC DISC

Kľuky:  SR SUNTOUR CW17-SCX-S38 38T, 170MM

Stredové zloženie:  FSA BB-7420ST JIS, BSA 68mm, 122.5mm

Kazeta:  EXTEND 7-SPEED, 14-28T

Reťaz:  KMC Z51

Predstavec: EXTEND HA-C40 ALLOY 40x180mm 30° 

 

Riadidla: EXTEND NR-14 ALLOY 25.4 x 610mm, Rise 66mm

Madlá:  OXY DD29BL

Sedlovka:  EXTEND ALLOY 27,2x350mm

Sedlo: Extend City 

Náboje:  JOYTECH JY751 ALLOY 32H QR

Ráfiky:  ORIN J19SZR 28

Plášte :  MAXXIS Overdrive Excel 700x35C 60TPI WIRE Silkshield+REF

 

Pedále:  Extend Alloy Black

Rýchlosti: 7

Veľkosť rámu:  UNI 18" (160-180cm)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Filozofiou značky je robiť čo nás baví, v čom sme naozaj dobrí a vidíme spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Poslaním našej značky je rozdávať radosť z bicyklovania všetkým, ktorí si kúpia náš produkt.

DEMA je prvou a najstaršou slovenskou bicyklovou značkou. Vyrába slovenské bicykle s moderným dizajnom a kvalitnými komponentami pre cieľovú skupinu profesionálnych, ale aj rekreačných cyklistov, juniorov a detí. Úspech spoločnosti je podmienený dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe, neustálym sledovaním konkurencie, trendov, vzdelávaní sa, a neutíchajúcej snahe ponúkať zákazníkom atraktívne bicykle. Najdôležitejšími hodnotami značky sú: spokojnosť zákazníkov, kvalita produktov, spoľahlivá distribúcia a logistika.

VÝROBA BICYKLOV

Bicykle vyrábané pod značkou DEMA podliehajú neustálemu vývoju a modernizácii. V samotnom procese vývoja sa sústreďujeme nie len na dizajn bicykla a kvalitu komponentov, ale aj na funkčnosť a hlavne bezpečnosť bicykla. V našej širokej ponuke sa snažíme uspokojiť všetky výkonnostné aj vekové kategórie, od profesionálnych pretekárov až po najmenších cyklistov. Pri vývoji používame najmodernejšie procesy a najkvalitnejšie materiály, starostlivo zvažujeme výber komponentov a ich vplyv na funkčnosť bicykla. V súčasnosti sa bicykle DEMA predávajú na viac ako 15 zahraničných trhoch.

Spoločnosť je tiež zástupcom a distribútorom viacerých svetových výrobcov príslušenstva a cyklistických súčiastok. Do portfólia distribuovaných značiek pre Slovensko, Česko a Poľsko patrí svetoznáma značka FSA. Pre Slovenský a maďarský trh je spoločnosť výhradným distribútorom značky MET. Významnú úlohu v portfóliu spoločnosti zohrávajú aj známe značky ako Maxxis, Topeak, WTB alebo Garmin. DEMA je dlhodobo aj výhradným partnerom v predaji skladacích bicyklov značky DAHON.

ÚSPECHY

Kvalita našich bicyklov je oceňovaná aj v zahraničí, kde sme získali viacero ocenení. V sezóne 2016 získala DEMA za cyklokrosový model SCUD 9.0 ocenenie Kolo roku, Desing roku a model SCUD sa tak stal absolútnym víťazom . Pre rok 2016 získala značka DEMA tretí krát ocenenie Slovak Superbrands Award. Toto prestížne ocenenie získala DEMA na základe rozhodnutia odbornej poroty Brand Council a preferencii slovenských spotrebiteľov.

Za rok 2104 bola DEMA ocenená celosvetovým ocenením FSA za najlepšie servisné stredisko. Týmto bola ocenená vynikajúca práca našich zamestnancov od komunikácie so zákazníkom až po samotný servis značky FSA.

Výstava v Kielcoch priniesla úspech modelu z roku 2015, Ravena 3.0, ktorá bola ocenená zlatou medailou za dizajn dámskeho bicykla.

DEMA bola prvá slovenská značka, ktorá zaradila do ponuky v segmente 29“ celoodpružený model, ktorého vývoj si vyžiadal náročné technické a konštrukčné riešenia.