DEMA TIGRA 1.0

Dema Tigra 1.0, dámsky, horský bicykel, tyrkysovo-šedý, 18"
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€469,90 –18 % €382,90
DEMA TIGRA 1.0
DEMA TIGRA 1.0
Doprava zadarmo €469,90 –18 %

Rám DEMA Sport 27.5 Alloy 6061-T6 V-Brake

Vidlica SR SUNTOUR XCE28 P 80mm

Prehadzovač SHIMANO TY300 7 speed

Prešmýkač SHIMANO tourney TY300

Radenie SHIMANO ST-EF41 3x7 speed

Brzdy EXTEND V-BRAKE ALLOY

Kľuky EXTEND Performance Black 42x34x24

Stredové zloženie EXTEND B902 BSA 68x122,5mm

Kazeta SHIMANO HG200 7 speed 12-28z

Reťaz KMC Z51 7 speed

Hlavové zloženie EXTEND Semiintegrated 28,6/44/30mm

Predstavec EXTEND Performance 90mm

Riaditká EXTEND Performance Riser 25,4x660mm

Gripy SHIMANO DD00A

Sedlovka Extend ELITE II 27,2x350mm

Sedlo EXTEND STRACE

Náboje JOYTECH 751/TY500 (Z)

Ráfiky ORIN DISC J19SZR 584x19mm

Plášte FREEDOM GANGSTER 27,5x2,1"

Pedále SPORT EXTEND FLAT PP

Počet prevodov 3x7

Hmotnosť cca 14.9kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Filozofiou značky je robiť čo nás baví, v čom sme naozaj dobrí a vidíme spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Poslaním našej značky je rozdávať radosť z bicyklovania všetkým, ktorí si kúpia náš produkt.

DEMA je prvou a najstaršou slovenskou bicyklovou značkou. Vyrába slovenské bicykle s moderným dizajnom a kvalitnými komponentami pre cieľovú skupinu profesionálnych, ale aj rekreačných cyklistov, juniorov a detí. Úspech spoločnosti je podmienený dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe, neustálym sledovaním konkurencie, trendov, vzdelávaní sa, a neutíchajúcej snahe ponúkať zákazníkom atraktívne bicykle. Najdôležitejšími hodnotami značky sú: spokojnosť zákazníkov, kvalita produktov, spoľahlivá distribúcia a logistika.

VÝROBA BICYKLOV

Bicykle vyrábané pod značkou DEMA podliehajú neustálemu vývoju a modernizácii. V samotnom procese vývoja sa sústreďujeme nie len na dizajn bicykla a kvalitu komponentov, ale aj na funkčnosť a hlavne bezpečnosť bicykla. V našej širokej ponuke sa snažíme uspokojiť všetky výkonnostné aj vekové kategórie, od profesionálnych pretekárov až po najmenších cyklistov. Pri vývoji používame najmodernejšie procesy a najkvalitnejšie materiály, starostlivo zvažujeme výber komponentov a ich vplyv na funkčnosť bicykla. V súčasnosti sa bicykle DEMA predávajú na viac ako 15 zahraničných trhoch.

Spoločnosť je tiež zástupcom a distribútorom viacerých svetových výrobcov príslušenstva a cyklistických súčiastok. Do portfólia distribuovaných značiek pre Slovensko, Česko a Poľsko patrí svetoznáma značka FSA. Pre Slovenský a maďarský trh je spoločnosť výhradným distribútorom značky MET. Významnú úlohu v portfóliu spoločnosti zohrávajú aj známe značky ako Maxxis, Topeak, WTB alebo Garmin. DEMA je dlhodobo aj výhradným partnerom v predaji skladacích bicyklov značky DAHON.

ÚSPECHY

Kvalita našich bicyklov je oceňovaná aj v zahraničí, kde sme získali viacero ocenení. V sezóne 2016 získala DEMA za cyklokrosový model SCUD 9.0 ocenenie Kolo roku, Desing roku a model SCUD sa tak stal absolútnym víťazom . Pre rok 2016 získala značka DEMA tretí krát ocenenie Slovak Superbrands Award. Toto prestížne ocenenie získala DEMA na základe rozhodnutia odbornej poroty Brand Council a preferencii slovenských spotrebiteľov.

Za rok 2104 bola DEMA ocenená celosvetovým ocenením FSA za najlepšie servisné stredisko. Týmto bola ocenená vynikajúca práca našich zamestnancov od komunikácie so zákazníkom až po samotný servis značky FSA.

Výstava v Kielcoch priniesla úspech modelu z roku 2015, Ravena 3.0, ktorá bola ocenená zlatou medailou za dizajn dámskeho bicykla.

DEMA bola prvá slovenská značka, ktorá zaradila do ponuky v segmente 29“ celoodpružený model, ktorého vývoj si vyžiadal náročné technické a konštrukčné riešenia.