DEMA TIGRA 5.0

27,5", dámsky, horský bicykel, modro-biely, Veľkosť 18"
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€510 –15 % €429,30
DEMA TIGRA 5.0
DEMA TIGRA 5.0
Doprava zadarmo €510 –15 %

Rám - Dema Tigra Disc Alloy

Vidlica odpružená - SR SUNTOUR XCT30, 80mm, COIL

Menič - SHIMANO ALTUS M310 8 speed

Prešmýkač - SHIMANO M310 2x8 speed TOP SWING

Radenie MTB - SHIMANO M315 2x8 speed

Brzdy kotúčové - Shimano MT200 Hydraulic disc brake

Kľuky - SHIMANO M315 36/22z 2x8 speed

Stredové zloženie zapúzdrené - EXTEND B902 BSA 68x122,5mm

Kazeta - SHIMANO HG200 8 speed 12-32z

Reťaz - KMC Z7 8 speed

Hlavové zloženie - EXTEND Semiintegrated 28,6/44/30mm

Predstavec - EXTEND ELITE II 60mm

Rukoväte - SHIMANO DD00A

Stĺpik sedla - Extend ELITE II 27,2x350mm

Sedlo - EXTEND MEMO ERGO

Náboje - SHIMANO TX505 QR 9x100mm (P)/TX505 QR 9x135 (Z)

Ráfiky - ORIN DISC J19ZK 584x19mm

Plášte MTB - FREEDOM GANGSTER 27,5x2,1" SPORT

Pedále - EXTEND FLAT PP

Prevody - 2x8

Hmotnosť - 14.4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Filozofiou značky je robiť čo nás baví, v čom sme naozaj dobrí a vidíme spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Poslaním našej značky je rozdávať radosť z bicyklovania všetkým, ktorí si kúpia náš produkt.

DEMA je prvou a najstaršou slovenskou bicyklovou značkou. Vyrába slovenské bicykle s moderným dizajnom a kvalitnými komponentami pre cieľovú skupinu profesionálnych, ale aj rekreačných cyklistov, juniorov a detí. Úspech spoločnosti je podmienený dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe, neustálym sledovaním konkurencie, trendov, vzdelávaní sa, a neutíchajúcej snahe ponúkať zákazníkom atraktívne bicykle. Najdôležitejšími hodnotami značky sú: spokojnosť zákazníkov, kvalita produktov, spoľahlivá distribúcia a logistika.

VÝROBA BICYKLOV

Bicykle vyrábané pod značkou DEMA podliehajú neustálemu vývoju a modernizácii. V samotnom procese vývoja sa sústreďujeme nie len na dizajn bicykla a kvalitu komponentov, ale aj na funkčnosť a hlavne bezpečnosť bicykla. V našej širokej ponuke sa snažíme uspokojiť všetky výkonnostné aj vekové kategórie, od profesionálnych pretekárov až po najmenších cyklistov. Pri vývoji používame najmodernejšie procesy a najkvalitnejšie materiály, starostlivo zvažujeme výber komponentov a ich vplyv na funkčnosť bicykla. V súčasnosti sa bicykle DEMA predávajú na viac ako 15 zahraničných trhoch.

Spoločnosť je tiež zástupcom a distribútorom viacerých svetových výrobcov príslušenstva a cyklistických súčiastok. Do portfólia distribuovaných značiek pre Slovensko, Česko a Poľsko patrí svetoznáma značka FSA. Pre Slovenský a maďarský trh je spoločnosť výhradným distribútorom značky MET. Významnú úlohu v portfóliu spoločnosti zohrávajú aj známe značky ako Maxxis, Topeak, WTB alebo Garmin. DEMA je dlhodobo aj výhradným partnerom v predaji skladacích bicyklov značky DAHON.

ÚSPECHY

Kvalita našich bicyklov je oceňovaná aj v zahraničí, kde sme získali viacero ocenení. V sezóne 2016 získala DEMA za cyklokrosový model SCUD 9.0 ocenenie Kolo roku, Desing roku a model SCUD sa tak stal absolútnym víťazom . Pre rok 2016 získala značka DEMA tretí krát ocenenie Slovak Superbrands Award. Toto prestížne ocenenie získala DEMA na základe rozhodnutia odbornej poroty Brand Council a preferencii slovenských spotrebiteľov.

Za rok 2104 bola DEMA ocenená celosvetovým ocenením FSA za najlepšie servisné stredisko. Týmto bola ocenená vynikajúca práca našich zamestnancov od komunikácie so zákazníkom až po samotný servis značky FSA.

Výstava v Kielcoch priniesla úspech modelu z roku 2015, Ravena 3.0, ktorá bola ocenená zlatou medailou za dizajn dámskeho bicykla.

DEMA bola prvá slovenská značka, ktorá zaradila do ponuky v segmente 29“ celoodpružený model, ktorého vývoj si vyžiadal náročné technické a konštrukčné riešenia.