Kellys VANITY 70 S 27,5

Dámsky horský bicykel veľkosti S, farba ružová
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
€649 –16 % €542,50
Kellys VANITY 70 S 27,5
Kellys VANITY 70  S 27,5
Akcia
Doprava zadarmo €649 –16 %
 

 Dámsky bicykel s elegantnou dámskou geometriou a ľahkým hliníkovým rámom, 27,5" kolesami a kotúčovými brzdami určený na jazdu v horskom teréne, ale aj na vychádzky v meste.

RÁM - KELLYS KLC 27.5 - Lady Sport Geometry

VEĽKOSŤ RÁMU - S(15") 

VIDLICA - SR SUNTOUR XCM HLO (27.5), 100mm, coil / Speed Lockout

HLAV.ZLOŽENIE - semi-integrated

STRED.ZLOŽENIE - cartridge (122mm)

KĽUKY - SHIMANO MT101-2 (36x22T) - dĺžka 170mm (S), 175mm (M)

RADENIE - SHIMANO Altus SL-M2010-9 Rapidfire Plus

PREŠMYKAČ - SHIMANO Altus M2020 (34.9mm)

PREHADZOVAČ - SHIMANO Altus M2000 (direct mount)

POČET PREVODOV - 18 KAZETA - SHIMANO CS-HG200-9 (11-34T)

REŤAZ - KMC X9 (108 článkov)

BRZDY - SHIMANO MT200 Hydraulic Disc

BRZDOVÉ KOTÚČE - predný 160mm / zadný 160mm

BRZDOVÉ PÁKY - SHIMANO BL-MT200

NÁBOJE - SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier)

RÁFIKY - KLS Draft Disc 584x21 (32 dier)

VÝPLET - steel

PLÁŠTE - IMPAC Ridgepac 54-584 (27.5x2.10)

PREDSTAVEC - KLS Active - diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / 8° / dĺžka 75mm

RIADIDLÁ - KLS Active RiseBar - diam 31.8mm / rise 18mm / šírka 620mm

GRIPY - KLS Advancer 2Density

SEDLOVKA - KLS Active - diam 30.9mm / dĺžka 350mm

SEDLO - KLS Ebony Women

PEDÁLE - alloy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Veríme, že "KAŽDÝ BICYKEL MÁ POSLANIE", ktoré musí splniť v živote každého človeka.

PRÍBEH


Všetko sa začalo na Slovensku v roku 1991, keď zakladatelia Kellys, dvaja mladí bratia - Peter a Braňo Divinec, trávili nespočetné množstvo hodín na bicykli po krásnych slovenských horách. Pri prechode nekonečnými divokými chodníkmi zažili CHUŤ SKUTOČNEJ SLOBODY A NEZÁVISLOSTI. Chuť, po ktorej túži každý človek, každý živý tvor od svojho narodenia. Už vedeli, že túto možnosť im dáva bicykel.

Zakladatelia Kellys pochopili, že bicykel je dôležitým prvkom v ich živote a bez neho by sa nemohli cítiť úplní. Chceli sa podeliť o svoje skúsenosti s ostatnými ľuďmi, aby sa cítili rovnako. Chceli dať ostatným to, čo vedia najlepšie – bicykel.

Dizajn a výroba bicykla nie je len spájanie mechanických prvkov. Je to niečo viac. Dôležitý je účel, pre ktorý je bicykel stvorený, pretože má jedinečné poslanie, ktoré musí splniť v živote každého človeka. Toto poslanie dáva každému bicyklu Kellys zmysel jeho existencie.
– Peter Divinec

Firma začínala so skromnou garážou na požičovňu bicyklov, no predstavu o výrobe bicyklov mali bratia Divinecovci už od začiatku. Vďaka veľkému zapojeniu a odhodlaniu svojich zakladateľov odvtedy Kellys rastie. Dosiahnutie obratu 30 tisíc predaných bicyklov trvalo len dva roky od začiatku. V súčasnosti KELLYS VYVOZUJE BICYKLE DO VIAC AKO 35 KRAJÍN CELÉHO SVETA a stala sa uznávanou značkou bicyklov s TISÍCKAMI A TISÍCKAMI PREDANÝCH BICYKLOV.HODNOTA ZNAČKY
Sme ľudia, ktorí sú nadšení pre cyklistiku a zdieľame našu vášeň s ostatnými – rovnako ako zakladatelia Kellys, ktorí stoja za značkou Kellys. Bicykel nám zmenil život. Teraz chceme zmeniť aj ten váš. Sme dizajnéri misií na bicykli.


Každý deň sa snažíme, aby boli naše bicykle ešte lepšie, aby plnili poslanie, pre ktoré boli stvorené. Vďaka moderným technológiám, šikovným inžinierom a tým najlepším materiálom vyrábame KVALITNÉ bicykle na špeciálne úlohy.

Najprv ide o poslanie, potom o myšlienku, ktorá sa premení na jedinečný DIZAJN bicyklov a príslušenstva Kellys.

about

BICYKEL


Oddelenie výskumu a vývoja je miestom, kde MYŠLIENKA POSLANÍ DOSTANE SVOJU FYZICKÚ FORMU pomocou moderného a jedinečného dizajnu. Dizajn, ktorý obsahuje filozofiu Kellys, inteligentné inžinierstvo, moderné materiály a technológie. Oddelenie výskumu a vývoja Kellys je tím ľudí, ktorí sú nadšení pre inžinierstvo bicyklov, ale predovšetkým sú to aktívni jazdci, ktorí najlepšie vedia, čo jazdci od bicykla a príslušenstva potrebujú. Svoje nápady testujú na sebe. Neexistuje lepší spôsob, ako vytvoriť PRODUKTY TRUE BIKERS.

Hodnota značky je založená na ľuďoch, ktorí ju tvoria. Veríme, že každý z nás má niečo dôležité a cenné, o čo sa môže podeliť. Každý zamestnanec Kellys je základným prvkom spoločnosti.

- Peter Divinec

about

LOGO
Logo Kellys predstavuje základy značky, históriu a odkaz. Je tiež symbolom niečoho nového, nových zážitkov, začiatku nového spôsobu života. Kellyov spôsob života. Logo Kellys vyjadruje DYNAMIKU a POHYB – niečo, čo je významným prvkom každého bicykla Kellys.

LOGO TVORBY
1. KRUH – koleso, pohyb, dynamika
2. „K“ – fragment „K“ ako kľukatá cesta
3. LOGO – pohyb pre nové zážitky

about logo