Kolobežka Spokey Hasbro Strike NERF

Neohodnotené
Značka: Spokey
Freestylová kolobežka Spokey Hasbro Strike
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€79
Kolobežka Spokey Hasbro Strike NERF
Neohodnotené
Značka: Spokey

Freestylová kolobežka Spokey HASBRO STRIKE

- vyrobená pre triky a jazdu v skateparku - má veľmi odolnú konštrukciu voči vysokému zaťaženiu, ku ktorému dochádza pri jazde v skateparku
- veľmi ľahká – váži iba 3,2 kg
- je to skvelá voľba ako pre úplne začiatočníkov, tak aj pre skúsených skaterov

NERF, to nie sú len obľúbené detské hračky ako pištoľ, odpaľovacie zariadenie a iné. Sú to aj Spokey kolobežky, ktoré sa pripojili do vzrušujúceho sveta detí! Spoločne tvoríme celok plný fantastickej zábavy, ktorý zaisťuje bezpečnosť počas jazdy. Spoznajte s nami vzrušujúci svet skatingu a začnite svoje dobrodružstvo na rampe s freestylovou kolobežkou Spokey NERF STRIKE, ktorá sa stane vašim najlepším kamarátom v skateparku. Otočky v rôznych rovinách, kaskadérske kúsky za letu a rotácie telom sa stávajú s kolobežkou STRIKE ešte jednoduchšie!

Najlepšia tvár skatingu

Vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov freestylová kolobežka Spokey STRIKE je určená na extrémnu jazdu v skateparku! Vďaka super ľahkej a veľmi odolnej konštrukcii sa perfektne hodí na vykonávanie rôznych trikov, baspinov a prekonávanie prekážok.

Vždy po ruke

Snívate o backflipoch a iných štýlových trikoch? Vyniknite na rampe s ultramodernou kolobežkou! Hasbro Nerf STRIKE je vytvorená pre tých, ktorí ocenia pohodlie a bezpečie počas jazdy. Stabilná a odolná konštrukcia voči vysokému zaťaženiu, ku ktorému dochádza počas jazdy v skateparku. Veľkosť koliesok je prispôsobená extrémnej freestylovej jazde – zaisťujú plynulý pohyb a umožňujú prekonať akúkoľvek prekážku pri zachovaní optimálnej rýchlosti.

Najvyššia kvalita

S freestylovou kolobežkou Spokey STRIKE sa jazda v skateparku posunie na ešte vyššiu úroveň. Vďaka veľkej, protišmykovej doske s grafikou Nerf budete stredobodom pozornosti, a navyše vám poskytne pohodlné umiestnenie nôh! Freestylová kolobežka Spokey Nerf STRIKE je vyrobená v súlade s najnovšími trendmi a najmodernejšími farbami. 100 mm kolieska a vysoko kvalitné ložiská ABEC-7 zaisťujú hladký a plynulý pohyb a umožňujú dosiahnuť vysokú rýchlosť. Veľkosť koliesok je prispôsobená predovšetkým extrémnej jazde v skateparku. Kolobežka je tiež vybavená nožnou brzdou!

Parametre:
materiál rám: hliník
materiál riadidiel: oceľ
materiál rukovätí: TPR
kolieska: 100 mm, PU 82A
ložiská: ABEC7 Carbon
doska: protišmyková, s grafikou Nerf
rozmer kolobežky: 65 x 47 x 80 cm
rozmer dosky: 49 x 10 cm
úžitková plocha dosky: 36 x 10 cm
výška riadidiel od dosky: 74 cm
výška riadidiel od zeme: 80 cm
šírka riadidiel: 47 cm
dĺžka rukoväte: 12,5 cm
brzda: nožný
hmotnosť: 3,2 kg
maximálna hmotnosť užívateľa: 100 kg
norma EN 14619