MAXBIKE TORSTEN 19"

Neohodnotené
Značka: Maxbike
Maxbike Torsten 29", veľkosť19", farba čierno-zelený
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
€2 039 –9 % €1 860,20
MAXBIKE TORSTEN 19"
Neohodnotené
Značka: Maxbike
MAXBIKE TORSTEN 19"
Doprava zadarmo €2 039 –9 %

Popis

MAXBIKE Torsten je horsky´ elektrobicykel osadeny´ na 29“ kolesa´ch, o presne radenie sa postara´ 9 ry´chlostna´ sada S-Ride M300. pruzˇenie zabezpecˇuje vidlica ZOOM 595S AMS 29” Disc HLO. Pomocou uzamykacej páčky umiestnená na vidlici, môžete uzamknúť pruženie čo vám umožní plnú kontrolu nad jeho prácou a zvýši efektívnosť šliapania na rovných úsekoch cesty a do spevnených kopcov. Brzdenie zabezpecˇuju´ hydraulicke´ kotu´cˇove´ brzdy ZOOM HB-875. Kolesá su´ obute´ na pla´sˇtˇoch Schwalbe Smart Sam 57-622.

Firma MAXBIKE vyrába bicykle už od roku 1994 v Ostrave-Vítkoviciach, kde prebieha skladovanie, montáž aj expedícia bicyklov. Pri výrobe sa usiluje o najvyššiu kvalitu bicyklov, ktorú zaisťuje výhradne ručnou montážou a osadzovaním originálnymi komponentami. Kvalita bicyklov je daná spôsobom výroby a výberom kvalitných súčiastok.

Záleží nám na dlhej životnosti bicykla
Pre presné osadenie súčiastok sa frézujú hlavové trúbky rámu a dosadacie plochy stredového zloženia, čo má vplyv na ďalšiu životnosť súčiastok a Vašu spokojnú jazdu.
ELEKTROMOTOR

Hladký, tichý a úsporný. Kompaktný stredný motor Bafang M300 sa vyznačuje vysokým pomerom ceny a výkonu-váži iba 3,6 kg pri menovitom výkone 250 W a max. 80 Nm. krútiaci moment
BATÉRIA

Dostatočnú zásobu energie na dlhé výlety zabezpečí batéria AUCOPO s článkami Samsung, ktorá má kapacitu 603Wh/16,75Ah (bez pamäťového efektu).
OVLÁDACÍ PANEL

Vysoko kontrastný displej prináša všetky dôležité informácie na prvý pohľad a je možné ich bez problémov čítať aj na priamom slnku. Jazdci môžu prepínať medzi úrovňami podpory motora pomocou integrovaných ovládacích tlačidiel.