MAXBIKE TORVI 18"

Neohodnotené
Značka: Maxbike
Maxbike Torvi 27,5", veľkosť 18", farba bielo-čierno-tyrkysová
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
€2 039 –9 % €1 860,20
MAXBIKE TORVI 18"
Neohodnotené
Značka: Maxbike
MAXBIKE TORVI 18"
Doprava zadarmo €2 039 –9 %

MAXBIKE Torvi je horsky´ elektrobicykel osadeny´ na 27,5“ kolesa´ch, o presne radenie sa postara´ 9 ry´chlostna´ sada S-Ride M300. pruzˇenie zabezpecˇuje vidlica ZOOM 595S AMS 27” Disc HLO. Pomocou uzamykacej páčky umiestnená na vidlici, môžete uzamknúť pruženie čo vám umožní plnú kontrolu nad jeho prácou a zvýši efektívnosť šliapania na rovných úsekoch cesty a do spevnených kopcov. Kolesá su´ obute´ na pla´sˇtˇoch Schwalbe Smart Sam.

Elektrobicykel MAXBIKE Torvi je určený pre športovejšie naladených jazdcov, ktorým umožní celodenné výlety aj v náročnejšom kopcovitom teréne. Nové rámy pevných horských elektrobicyklov Torvi sa pýši do rámu osadenou integrovanou batériou, ktorá opticky splynie so spodnou rámovou trubkou a vytvorí čistý elegantný dizajn rámu. Elektrobicykel je poháňaný stredovým motorom Bafang M300 s vysokým krútiacim momentom až 80 Nm a výbornú kapacitou batérie AUCOPO 603Wh / 16,75 Ah. Elektrobicykel je vpredu osadený odpruženou vidlicou so 100 mm zdvihom, uzamykateľnou vidlicou na korunke a spolieha na kombináciu komponentov Shimano, S-Ride a ZOOM. O bezpečné zastavenie sa starajú hydraulické kotúčové brzdy Shimano MT200 s 160mm priemerom kotúčov.

Firma MAXBIKE vyrába bicykle už od roku 1994 v Ostrave-Vítkoviciach, kde prebieha skladovanie, montáž aj expedícia bicyklov. Pri výrobe sa usiluje o najvyššiu kvalitu bicyklov, ktorú zaisťuje výhradne ručnou montážou a osadzovaním originálnymi komponentami. Kvalita bicyklov je daná spôsobom výroby a výberom kvalitných súčiastok.

Záleží nám na dlhej životnosti bicykla
Pre presné osadenie súčiastok sa frézujú hlavové trúbky rámu a dosedacie plochy stredového zloženia, čo má vplyv na ďalšiu životnosť súčiastok a Vašu spokojnú jazdu.
ELEKTROMOTOR

Hladký, tichý a úsporný. Kompaktný stredný motor Bafang M300 sa vyznačuje vysokým pomerom ceny a výkonu-váži iba 3,6 kg pri menovitom výkone 250 W a max. 80 Nm. krútiaci moment
BATÉRIA

Dostatočnú zásobu energie na dlhé výlety zabezpečí batéria AUCOPO s článkami Samsung, ktorá má kapacitu 603Wh/16,75Ah (bez pamäťového efektu).
OVLÁDACÍ PANEL

Vysoko kontrastný displej prináša všetky dôležité informácie na prvý pohľad a je možné ich bez problémov čítať aj na priamom slnku. Jazdci môžu prepínať medzi úrovňami podpory motora pomocou integrovaných ovládacích tlačidiel.