Nohavice pánske NORTHFINDER JERRY L

Nohavice pánske Northfinder Jerry, olivové, L
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€93,90 –27 % €68,50
Nohavice pánske NORTHFINDER JERRY L
Nohavice pánske NORTHFINDER JERRY L
€93,90 –27 %

Toto sú vyspelé technické nohavice, za ktoré dáme ruku do ohňa. Vytvorili sme ich postupným zlepšovaním a skúšaním materiálov a strihových riešení. Presne v zmysle motta: Vždy pripravený na dobrodružstvo. Odolné bavlneno-polyesterové nohavice sa vracajú ku koreňom dobrodružného trekingu v lesoch. Predtvarovaný strih zvyšuje pohyblivosť kolien a ponúka komfort v páse a v oblasti sedu. Aby sme poistili namáhané časti proti oderu, zdvojili sme materiál. Spodný okraj s odolným vnútorným olemovaním si môžeš rozšíriť zipsom či zatiahnuť sťahovačom. Nohavica sa vďaka ukrytému háčiku jednoducho spojí s topánkou. Otvory na kolenách sú vhodné pre chrániče kolien, čo ocení poľovník, fotograf aj zálesák. Tieto nohavice sme vybavili viacerými užitočnými vreckami a funkciami v súlade s požiadavkami trampov, poľovníkov a turistov. Zmesový materiál je priedušný, a preto ich môžeš nosiť aj v horúčavách. Tkanina je dostatočne hrubá, aby odolala aj tvrdšiemu zaobchádzaniu. Nohavice s perfektným vzhľadom pracujú excelentne a voskovaním môžeš zvýšiť ich odolnosť proti vetru a vode. Jednoducho: Skvelý spoločník pre trampa 21. storočia.

- Technické nohavice s maximálnym vybavením sú určené pre dobrodruha, ktorý ovláda tajomstvo prežitia v horách
- Odolnosť tkaniny proti vlhkosti môžeš zvýšiť voskovaním a zároveň materiál ostane priedušný
- Dobrá pohyblivosť vychádza z konštrukcie, ktorú sme doplnili predtvarovanými časťami na kolenách a sede

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske športové nohavice
Veľkosť: L
Farba: olivová
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

My sme NORTHFINDER

NORTHFINDER® je pre nadšencov aktívneho životného štýlu, ktorý hľadajú nové zážitky všade z hôr a lyžiarskych svahy do lesov a divočiny.


Naše pohodlné outdoorové oblečenie má funkčnosť za každého počasia, vyzerá skvele a je ideálne do aktívneho aj mestského prostredia.

Do našich produktov prinášame vlastnosti, ktoré zdieľame s našimi zákazníkmi: know-how, vynaliezavosť, sebadôveru a odvahu

20 rokov NORTHFINDER® – špičkové materiály v strednej vrstve a moderný dizajn.