Odporová guma POWER II 0-13 kg

Neohodnotené
Značka: Spokey
Spokey POWER II odporová guma, sivá, 0-13 kg
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€4,60
Odporová guma POWER II 0-13 kg
Neohodnotené
Značka: Spokey
Odporová guma POWER II 0-13 kg
Novinka

Tréningová odporová guma Spokey POWER II:

- univerzálna pomôcka pre silový tréning, ktorá funguje podobne ako expander a môže plne nahradiť činky či ketl-bely
- umožňuje maximalizovať účinky tréningu a zamerať sa na jednotlivé časti tela
- má odpor: 0-13 kg

V priebehu formovania postavy majú dôležitú úlohu cviky s využitím odporových gúm. Vďaka nim spestríte svoj tréning a môžete sa zamerať na vami požadovanú svalovú skupinu! Fungujú podobným spôsobom ako expandér – umožňujú vykonávať naťahovacie cvičenia a cviky do strán (napr. cviky hrudníka) a vďaka svojim vlastnostiam a dĺžke vám umožnia rozšíriť škálu cvikov.

Nesmie chýbať počas silového tréningu

Viete o tom, že gumy Spokey POWER II sú perfektnou náhradou činiek a ketl-belov? Plne nahrádzajú potrebné vybavenie pre silový tréning! Použitie tréningových gúm Spokey POWER II pri tréningu umožňuje maximalizovať účinky tréningu a sústrediť sa na jednotlivé časti tela.

Maximálny tréningový efekt

Tréningové gumy sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý zaisťuje ich dlhú životnosť. Gumy POWER II majú rôzne odpory, vďaka čomu sú ideálne ako pre začínajúcich, tak aj pre profesionálnych športovcov. Gumy s nižšou odporovou silou vám pomôžu na získanie správnej techniky cvičenia a pripravia svaly na vyššiu záťaž. Gumy s vyššou odporovou silou sú určené ľuďom, ktorí radi cvičia na 200%.