Odporová guma POWER II 0-13 kg

Neohodnotené
Značka: Spokey
Spokey POWER II odporová guma, sivá, 0-13 kg
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€4,60
Odporová guma POWER II 0-13 kg
Neohodnotené
Značka: Spokey
Odporová guma POWER II 0-13 kg
Tip

Tréningová odporová guma Spokey POWER II:

- univerzálna pomôcka pre silový tréning, ktorá funguje podobne ako expander a môže plne nahradiť činky či ketl-bely
- umožňuje maximalizovať účinky tréningu a zamerať sa na jednotlivé časti tela
- má odpor: 0-13 kg

V priebehu formovania postavy majú dôležitú úlohu cviky s využitím odporových gúm. Vďaka nim spestríte svoj tréning a môžete sa zamerať na vami požadovanú svalovú skupinu! Fungujú podobným spôsobom ako expandér – umožňujú vykonávať naťahovacie cvičenia a cviky do strán (napr. cviky hrudníka) a vďaka svojim vlastnostiam a dĺžke vám umožnia rozšíriť škálu cvikov.

Nesmie chýbať počas silového tréningu

Viete o tom, že gumy Spokey POWER II sú perfektnou náhradou činiek a ketl-belov? Plne nahrádzajú potrebné vybavenie pre silový tréning! Použitie tréningových gúm Spokey POWER II pri tréningu umožňuje maximalizovať účinky tréningu a sústrediť sa na jednotlivé časti tela.

Maximálny tréningový efekt

Tréningové gumy sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý zaisťuje ich dlhú životnosť. Gumy POWER II majú rôzne odpory, vďaka čomu sú ideálne ako pre začínajúcich, tak aj pre profesionálnych športovcov. Gumy s nižšou odporovou silou vám pomôžu na získanie správnej techniky cvičenia a pripravia svaly na vyššiu záťaž. Gumy s vyššou odporovou silou sú určené ľuďom, ktorí radi cvičia na 200%.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie