Svetlo predné MAARS 501 USB

Svetlo predné MAARS 501 USB
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€24,90 –22 % €19,20
Svetlo predné MAARS 501 USB
Svetlo predné MAARS 501 USB
€24,90 –22 %

 

Multifunkčné predné cyklo svetlo MAARS MS 501

MS 501 - Multifunkčné cyklosvetlo so sveteľným tokom 500lm. Kvalitné predné svetlo s klaksónom na diaľkové ovládanie.

Nikto vás neprehliadne - Výkonné LED svetlo nižšej profi rady vyniká predovšetkým pomerom ceny a výkonu. Svetelný tok o hodnote 500lm ožiari priestor až na dva metre. Vašu bezpečnosť zaistia bočné prúžky s červeným výstražným svetlom. Svetlo obsahuje i flash režim, ten doporučujeme voliť na frekventovaných cestách.

Bezpečne tam aj spať - Okrem výrazného svetla svetlo ponúka aj klaksón na diaľkové ovládanie. To slúži na ľahkú a bezpečnú manipuláciu a disponuje niekoľkými zvukovými možnosťami a frekvenciami.

Veľkokapacitná batéria - Svetlo je napájané 1200mAh nabíjacou batériou s dlouhou životnosťou. Výdrž batérie pri plnom nabití závisí na zvolenom móde, pri aktívnom používání zaisťuje až 4 hodiny svietenia. Interný akumulátor jednoducho nabijete pomocou priloženého micro-USB konektoru. Svetlo obsahuje LED diódy označujíce stupeň nabitia.

Ľahká manipulácia - Nastaviteľný držiak zaisťuje jednoduchú inštaláciu bez použitia náradia, pogumovaná konštrukcia svetlo zabezpečuje na riaditkách. Svetlo je možné kedykoľvek jednoducho odopnúť a použiť ako ručnú lampu.

Do všetkých terénov - Konštrukcia je zhotovená z kovového a vodeodolného materiálu. Stupeň krytia svetlo chráni proti nepriaznivému počasiu.

Svetelný tok: 500lm Výkon: 5W Typ: T6 Batéria: 3.7V 1200mAh Funkcie: vode odolná, nabíjacia, klaksón Veľkosť: 32x90 mm Váha: 110g Doba svietenia: 2 - 4 h Krytí: IPX5 – odolné proti striekajúcej vode po dobu 3 minút, z 3 metrov Dosvit: 100-200m Materiál: hliníková zliatina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: