Svetlo zadné P2R SIRIO 40

Neohodnotené
Značka: P2R
Svetlo zadné P2R SIRIO 40 USB
Dostupnosť Skladom (4 ks)
€19,90
Svetlo zadné P2R SIRIO 40
Neohodnotené
Značka: P2R

PRÉMIOVÁ kvalita spracovania, vysoká účinnosť, USB nabíjanie, CNC spracovanie, vyrobené zo zliatiny hliníka. Toto je "IBA" stručná charakteristika toho, čo tento luxusný model P2R bezpečnostného osvetlenia ponúka nadšencom cyklistiky, ktorí milujú inovácie, dbajú na svoju zvýšenú bezpečnosť a viditeľnosť, technologickú krásu a dokonalosť kvality v každom detaile .

Predný panel je vyrobený inovatívnou technológiou CURVED COB PANEL a poskytuje bezpečnosť cyklistov zvýšením viditeľnosti až na 220 ° a vzdialenosť, na ktorú je svetlo stále dobre viditeľné a informuje vodičov o Vašej prítomnosti na ceste až do 800 m.

SIRIO 40 ponúka 2 možnosti použitia/uchytenia:

• Držiak na sedlovku (stĺpik sedla) .. so špeciálne vyvinutými pohyblivými ramienkami držiaka na sedlovku je tento model kompatibilný takmer so všetkými bežnými tvarmi a veľkosťami sedloviek

• Klip na oblečenie ... špeciálna spona na oblečenie (súčasťou balenia) umožňuje prichytenie/zavesenie na bundu, nohavice, tašku atď. a rozširuje možnosti použitia pre rôzne druhy športov, vždy s poskytnutím maximálnej viditeľnosti a bezpečnosti

DETAILY
Výkon svetla: 40 lm
Zdroj svetla: COB curved panel s LED diódami
Výdrž batérie a režimy: 100% (2h) - 50%(4h) - režim dýchanie - postupné rozjasňovanie a stmavovanie LED diód (4h)- 3 režimy blikania (5h)
Nabíjanie: 1h
Typ batérie: Li-pol 3.7V 500mAh
Rozmery: 75*20*18 mm
Hmotnosť: 46 g vrátane držiaka (hmotnosť držiaka sólo 18 g)
IPX 5 (Vodeodolné)

PRÍSLUŠENSTVO
Micro USB nabíjací kábel (je súčasťou balenia)
Clip (spona) na oblečenie (možnosť pripnúť na tenisky, ponožky, tepláky, ramenný popruh atď.)