Taška Topeak MTX TRUNK BAG DXP

Taška Topeak MTX TRUNK BAG DXP
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
€102,95
Taška Topeak MTX TRUNK BAG DXP

Cyklistická batožina s veľkou kapacitou pre nosiče série MTX QuickTrack s bočnicami. Vlastnosti: Hlavný delený úložný priestor a 2 zipsové bočné vaky. Zväčšiteľný objem vrchnej stredovej batožiny + postranné zipsy umožňujú otvoriť úplne obidva vaky. Oddeliteľné vnútorné priehradky na suchý zips pre jednoduchšiu organizáciu obsahu. Zadné vrecko slúži ako držiak na cyklo fľašu. Vnútorné panelové výstuhy z materiálu EVA foam sú ľahké a pevné. Materiál 600 Denier Polyester + Dupont Teflon. Držadlo a odnímateľný popruh na rameno pre možnosť nosenia aj mimo bicykel. Dodatočné 3M reflexné pásiky po obvode pre lepšiu viditeľnosť v tme. Možnosť uchytenia zadnej blikačky a dokúpenia ochrannej pláštenky. Objem 22,6 litra. Rozmery: 36x25x21,5-29 cm. Hmotnosť: 1160 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

PREPARE TO RIDE

Vitajte v roku 2023

Vzrušenie z jazdy, či už z dlhej výpravnej cesty alebo krátkeho výletu po meste, je to, z čoho čerpáme inšpiráciu pri vytváraní nových produktov pre každého cyklistu. Od začínajúcich jazdcov až po profesionálnych športovcov, dizajnérske a inžinierske tímy Topeak vytvárajú jedinečné a šikovné riešenia, vďaka ktorým budete jazdiť a vytvárať tie vzrušujúce spomienky každý deň... Pripravte sa na jazdu.

 

História inovácií

Pre sezónu 2023 Topeak predstavuje viac ako množstvo nových a aktualizovaných produktov, po ktorých určite budete túžiť. Pridali sme moderný dizajn s najvýhodnejšími podlahovými pumpami, ľahko dostupnými skrytými súpravami kompaktného náradia, tromi ďalšími súpravami hustičov CO2/náradia špeciálne navrhnutými pre riešenie na opravu bezdušových pneumatík, sériou súprav náradia Ratchet 'n Roll a dielenským náradím pre začínajúcich mechanikov aj profesionálov. , ultraľahký karbón Fezā R10S a obojstranné, ľahko prístupné klietky na fľaše s vodou pre optimalizovanú hmotnosť a funkčnosť, nové tašky, nevyhnutné blatníky na štrkové / cestné bicykle, prídavné Bluetooth predné a zadné svetlá a množstvo ďalších produktov pre každého cyklistu. S viac ako 31 rokmi vytvárania toho najlepšieho príslušenstva je Topeak aj naďalej lídrom.