Termo spodky Spokey DRY HI PRO z talianskej vlny

Pánske termo spodky Spokey DRY HI PRO, L/XL, sivo-biele
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
€32,90 –13 % €28,40
Termo spodky Spokey DRY HI PRO z talianskej vlny
Termo spodky Spokey DRY HI PRO z talianskej vlny
Výpredaj
€32,90 –13 %

Pánske termo spodky Spokey DRY HI PRO:
- udržujú optimálnu teplotu tela, a zabraňujú prehriatiu či prechladnutiu počas cvičenia,
- dokonale sa prispôsobí telu, vďaka čomu neobmedzujú pohyb a vy môžete slobodne cvičiť aj v tých najťažších podmienkach,
- vyrobené z najkvalitnejšej talianskej priadze TASLAN, ktorá v sebe kombinuje výhody bavlny s vlastnosťami mikrovlákna a je ošetrená certifikovaným antibakteriálnym prostriedkom,
- je to model EKO FRIENDLY: v rámci starostlivosti o životné prostredie je vyrobený s využitím obnoviteľných zdrojov energie - solárnych panelov. Vyrobené v EÚ.

 

Pánske spodky Spokey DRY HI PRO sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytli maximálny komfort počas zimných športov a akejkoľvek fyzickej aktivity. Perfektne sa prispôsobia telu, efektívne odvádzajú vlhkosť od tela a zaisťujú optimálnu ventiláciu, ktorá zabraňuje prehriatiu či prechladnutiu tela počas fyzickej aktivity. Vďaka tomu udržujú optimálnu telesnú teplotu aj v tých najextrémnejších podmienkach. Termoaktívne nohavice DRY HI PRO poskytujú maximálnu voľnosť pohybu, vďaka čomu sú vhodné pre akúkoľvek športovú aktivitu.

Termo nohavice pre milovníkov zimných aktivít
Termoaktívne spodky Spokey DRY HI PRO sú vyrobené z najkvalitnejšej talianskej priadze TASLAN, ktorá v sebe kombinuje výhody bavlny a vlastnosti mikrovlákna. Vďaka tomu sú spodky výrazne ľahšie ako iné materiály, napr. viskóza. Navyše má vlastnosti podobné vlne a nie je alergénny. V pánskych termo nohaviciach je použitá aj certifikovaná antibakteriálna ochrana, ktorá zabraňuje vzniku nepríjemných pachov a škvŕn. Vďaka tomu zostáva DRY HI PRO dlhšie svieža. Pánske termo spodky Spokey sú vyrobené s využitím solárnych panelov - jedná sa o EKO FRIENDLY produkt, ktorý je šetrný k životnému prostrediu.

Voľnosť a pohodlie za všetkých podmienok
Najkvalitnejšia priadza, spôsob výroby a moderné technológie použité na výrobu pánskych termo nohavíc Spokey DRY HI PRO z nich robia tú najlepšiu voľbu pre akúkoľvek športovú aktivitu. Skvelé sa osvedčia počas lyžovania, snowboardingu, zimnej turistiky alebo zimného behania. Je to priedušná športová termobielizeň, ktorá vám poskytne vynikajúcu ventiláciu. S ním môžete každý šport robiť so 100% nasadením a skutočnou vášňou! Pamätajte, že termobielizeň si zachováva svoje vlastnosti, pokiaľ je udržiavaná v súlade s údajmi umiestnenými na triku.

Tu sú 3 značky:
ANTIBACTERIAL - Certifikovaná antibakteriálna ochrana, ktorá zabraňuje vzniku nepríjemným pachom.
MADE WITH REENERGY - Vyrobené s využitím obnoviteľných zdrojov energie - solárnych panelov.
EKO FRIENDLY - Šetrné k životnému prostrediu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske športové nohavice
Veľkosť: L/XL
Farba: sivá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Spokey pôsobí na európskych trhoch od roku 2004.

Obchodné aktivity sú zamerané predovšetkým na vývoj, výrobu a dovoz športových potrieb pod vlastnou značkou Spokey.
V terajšom sídle sa nachádza rozsiahla vzorkovňa produktov Spokey, štvorúrovňový moderný a priestranný sklad a kancelárske priestory.

Dcérska spoločnosť Spokey s.r.o. so sídlom vo Frýdku - Místku zaisťuje komplexnú starostlivosť o českých i slovenských zákazníkov.
Vďaka unikátnemu on-line spôsobu prepojenia s centrálnym skladom v zahraničí, a vďaka profesionalite zamestnancov, môžeme expedovať tovar aj v deň prijatia objednávky. Tovar je doručovaný do 24-48 hod na celé územie SR.

Značka Spokey zahŕňa 7 produktových radov:
Rapid Line - Vybavenie na stolný tenis, bedminton, tenis
Aqua Line – Potreby na plávanie: čiapky, okuliare, masky, plutvy, atď.
Team Line - Lopty a vybavenie pre tímové športy: volejbal, futbal, hádzaná, basketbal a footsal
Adventure Line - Turistické vybavenie: paličky na trekking aj nordic walking odporúčané Akadémiou telesnej výchovy v Katoviciach, batohy, matrace, spacie vaky a mnoho ďalších výrobkov
Fight Line - Obleky, zariadenia a vybavenie pre bojové umenia: karate, judo, box a ďalšie
Fit Line – Vybavenie pre bodybuilding, domáce posilňovne, veslovacie trenažéry, rotopedy, steppery, bežiace pásy, bicykle, eliptické trenažéry, činky a iné vybavenie pre fitness
Free Line - Skateboardy, kolobežky, kolieskové korčule, helmy, chrániče, korčule, sane a lyžiarske helmy

Naše výrobky sú testované a certifikované:
Produkty firmy Spokey majú potrebné certifikáty a sú v súlade s platnými normami. Produkty ťažkého fitnessu spĺňajú tieto normy: PN-EN-957-1, PN-EN-957-5, PN-EN-957-6, PN-EN-957-9.
Navyše poskytujeme záruku 5 rokov na rámy našich strojov a 2 roky záruku na mechanické diely
Futbalová lopta OUTRIVAL bola testovaná a certifikovaná Medzinárodnou futbalovou organizáciou (FIFA), čo ju výrazne odlíšilo od ostatných podobných produktov. Taktiež sme úspešne získali certifikát FIFA Inspected pre ďalší výrobok, futbalovú loptu SUPERIOR. Oba tieto modely môžu byť používané v medzinárodných súťažiach najvyššej svetovej úrovne.
Ďalšími certifikovanými výrobkami sú stoly pre stolný tenis a cyklistické prilby.
Aktívne spolupracujeme s Akadémiou telesnej výchovy v Katoviciach av Krakove, čo nám umožňuje získavať informácie o kvalite našich zariadení priamo od profesionálov.

Vízia Spokey
Chceme byť: vyhľadávaným dodávateľom športových potrieb na trhu
Chceme mať: verných a spokojných klientov i zamestnancov.

 

Hodnoty Spokey
- záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov
- staráme sa o kvalitu, estetickosť aj bezpečnosť našich produktov
- veríme, že úspešnú budúcnosť nám prinesie iba neustále zlepšovanie kvality ponúkaných produktov i služieb a profesionalita pracovníkov
- základy nášho podnikania sú postavené na rešpekte a dôvere
- budujeme kvalitný tím zložený z motivovaných zamestnancov

S prírodou v harmónii Pri našich obchodných operáciách nechceme zabúdať na životné prostredie. Preto využívame recyklovanú lepenku na vyplnenie prázdnych miest v škatuliach, a znižujeme tak množstvo používaných plastových fólií.
Všetky odpady, potenciálne škodlivé pre životné prostredie, separujeme a oddelene zhromažďujeme na odber špecializovanými spoločnosťami na likvidáciu odpadu.
Dostali sme certifikát AURAEKO – organizácie pre recykláciu elektrických a elektronických zariadení, ktorý potvrdzuje naše zapojenie v programe ekologickej zodpovednosti – Firma priateľská životnému prostrediu.

Pohľad do budúcnosti
Veríme, že vďaka vysokej kvalifikácii našich pracovníkov a ich dlhoročným skúsenostiam v odbore môžeme pozerať do budúcnosti bez obáv a prijímať nové výzvy. Veríme, že sa náš tím bude postupne rozširovať, prijímať nové výzvy a úspešne rásť.