Termo tričko Spokey DRY HI PRO z talianskej vlny

Pánske termo tričko Spokey DRY HI PRO, M/L, sivo-biele
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€32,90 –14 % €28
Termo tričko Spokey DRY HI PRO z talianskej vlny
Termo tričko Spokey DRY HI PRO z talianskej vlny
Výpredaj
€32,90 –14 %

Pánske termo tričko Spokey DRY HI PRO:
- udržuje optimálnu teplotu tela, a zabraňuje prehriatiu či prechladnutiu počas cvičenia,
- dokonale sa prispôsobí telu, vďaka čomu neobmedzuje pohyb a vy môžete slobodne cvičiť aj v tých najťažších podmienkach,
- vyrobené z najkvalitnejšej talianskej priadze TASLAN, ktorá v sebe kombinuje výhody bavlny s vlastnosťami mikrovlákna a je ošetrená certifikovaným antibakteriálnym prostriedkom,
- je to model EKO FRIENDLY: v rámci starostlivosti o životné prostredie je vyrobený s využitím obnoviteľných zdrojov energie - solárnych panelov. Vyrobené v EÚ.

 

Akákoľvek vonkajšia aktivita, a najmä v zimnom období vyžaduje spoľahlivé oblečenie. Jedným z najdôležitejších prvkov je spodná vrstva termobielizne, ktorá vám poskytne pohodlie. Pánske športové termo tričko Spokey DRY HI PRO nielenže sa dokonale prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu vám poskytne dokonalú voľnosť pohybu, ale predovšetkým veľmi účinne odvádza vlhkosť od tela a poskytuje vynikajúcu ventiláciu, vďaka čomu dobre udržuje optimálnu teplotu tela aj v tých najextrémnejších podmienkach. Termo tričko Spokey DRY HI PRO sa stane vašou druhou kožou, ktorá zabráni prehriatiu či prechladnutiu počas fyzickej aktivity.

Termoaktívne oblečenie pre mužov
Termoaktívne tričko Spokey DRY HI PRO je vyrobené z najkvalitnejšej talianskej priadze TASLAN, ktorá v sebe kombinuje výhody bavlny a vlastnosti mikrovlákna. Vďaka tomu je tričko výrazne ľahšie ako iné materiály, napr. viskóza. Navyše má vlastnosti podobné vlne a nie je alergénny. V pánskom termo tričku je použitá aj certifikovaná antibakteriálna ochrana, ktorá zabraňuje vzniku nepríjemných pachov a škvŕn. Vďaka tomu zostáva DRY HI PRO dlhšie svieža. Pánske termo tričko Spokey je vyrobené s využitím solárnych panelov - jedná sa o EKO FRIENDLY produkt, ktorý je šetrný k životnému prostrediu.

Pánske termo tričko pre akúkoľvek športovú aktivitu
Najkvalitnejšia priadza, spôsob výroby a moderné technológie použité na výrobu pánskeho termo trička Spokey DRY HI PRO z neho robia tú najlepšiu voľbu pre akúkoľvek športovú aktivitu. Skvelé sa osvedčia počas lyžovania, snowboardingu, zimnej turistiky alebo zimného behania. Je to priedušné športové termotričko, ktoré vám poskytne vynikajúcu ventiláciu. S ním môžete každý šport robiť so 100% nasadením a skutočnou vášňou! Pamätajte, že termobielizeň si zachováva svoje vlastnosti, pokiaľ je udržiavaná v súlade s údajmi umiestnenými na triku.

Tu sú 3 značky:
ANTIBACTERIAL - Certifikovaná antibakteriálna ochrana, ktorá zabraňuje vzniku nepríjemným pachom.
MADE WITH REENERGY - Vyrobené s využitím obnoviteľných zdrojov energie - solárnych panelov.
EKO FRIENDLY - Šetrné k životnému prostrediu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske tričká
Veľkosť: M/L
Farba: sivá
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Spokey pôsobí na európskych trhoch od roku 2004.

Obchodné aktivity sú zamerané predovšetkým na vývoj, výrobu a dovoz športových potrieb pod vlastnou značkou Spokey.
V terajšom sídle sa nachádza rozsiahla vzorkovňa produktov Spokey, štvorúrovňový moderný a priestranný sklad a kancelárske priestory.

Dcérska spoločnosť Spokey s.r.o. so sídlom vo Frýdku - Místku zaisťuje komplexnú starostlivosť o českých i slovenských zákazníkov.
Vďaka unikátnemu on-line spôsobu prepojenia s centrálnym skladom v zahraničí, a vďaka profesionalite zamestnancov, môžeme expedovať tovar aj v deň prijatia objednávky. Tovar je doručovaný do 24-48 hod na celé územie SR.

Značka Spokey zahŕňa 7 produktových radov:
Rapid Line - Vybavenie na stolný tenis, bedminton, tenis
Aqua Line – Potreby na plávanie: čiapky, okuliare, masky, plutvy, atď.
Team Line - Lopty a vybavenie pre tímové športy: volejbal, futbal, hádzaná, basketbal a footsal
Adventure Line - Turistické vybavenie: paličky na trekking aj nordic walking odporúčané Akadémiou telesnej výchovy v Katoviciach, batohy, matrace, spacie vaky a mnoho ďalších výrobkov
Fight Line - Obleky, zariadenia a vybavenie pre bojové umenia: karate, judo, box a ďalšie
Fit Line – Vybavenie pre bodybuilding, domáce posilňovne, veslovacie trenažéry, rotopedy, steppery, bežiace pásy, bicykle, eliptické trenažéry, činky a iné vybavenie pre fitness
Free Line - Skateboardy, kolobežky, kolieskové korčule, helmy, chrániče, korčule, sane a lyžiarske helmy

Naše výrobky sú testované a certifikované:
Produkty firmy Spokey majú potrebné certifikáty a sú v súlade s platnými normami. Produkty ťažkého fitnessu spĺňajú tieto normy: PN-EN-957-1, PN-EN-957-5, PN-EN-957-6, PN-EN-957-9.
Navyše poskytujeme záruku 5 rokov na rámy našich strojov a 2 roky záruku na mechanické diely
Futbalová lopta OUTRIVAL bola testovaná a certifikovaná Medzinárodnou futbalovou organizáciou (FIFA), čo ju výrazne odlíšilo od ostatných podobných produktov. Taktiež sme úspešne získali certifikát FIFA Inspected pre ďalší výrobok, futbalovú loptu SUPERIOR. Oba tieto modely môžu byť používané v medzinárodných súťažiach najvyššej svetovej úrovne.
Ďalšími certifikovanými výrobkami sú stoly pre stolný tenis a cyklistické prilby.
Aktívne spolupracujeme s Akadémiou telesnej výchovy v Katoviciach av Krakove, čo nám umožňuje získavať informácie o kvalite našich zariadení priamo od profesionálov.

Vízia Spokey
Chceme byť: vyhľadávaným dodávateľom športových potrieb na trhu
Chceme mať: verných a spokojných klientov i zamestnancov.

 

Hodnoty Spokey
- záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov
- staráme sa o kvalitu, estetickosť aj bezpečnosť našich produktov
- veríme, že úspešnú budúcnosť nám prinesie iba neustále zlepšovanie kvality ponúkaných produktov i služieb a profesionalita pracovníkov
- základy nášho podnikania sú postavené na rešpekte a dôvere
- budujeme kvalitný tím zložený z motivovaných zamestnancov

S prírodou v harmónii Pri našich obchodných operáciách nechceme zabúdať na životné prostredie. Preto využívame recyklovanú lepenku na vyplnenie prázdnych miest v škatuliach, a znižujeme tak množstvo používaných plastových fólií.
Všetky odpady, potenciálne škodlivé pre životné prostredie, separujeme a oddelene zhromažďujeme na odber špecializovanými spoločnosťami na likvidáciu odpadu.
Dostali sme certifikát AURAEKO – organizácie pre recykláciu elektrických a elektronických zariadení, ktorý potvrdzuje naše zapojenie v programe ekologickej zodpovednosti – Firma priateľská životnému prostrediu.

Pohľad do budúcnosti
Veríme, že vďaka vysokej kvalifikácii našich pracovníkov a ich dlhoročným skúsenostiam v odbore môžeme pozerať do budúcnosti bez obáv a prijímať nové výzvy. Veríme, že sa náš tím bude postupne rozširovať, prijímať nové výzvy a úspešne rásť.