Závažie na ruky a nohy FORM IV 2x2kg

Neohodnotené
Značka: Spokey
Závažie na ruky a nohy FORM IV 2x2 kg
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€11,90
Závažie na ruky a nohy FORM IV 2x2kg
Neohodnotené
Značka: Spokey

Závažie na suchý zips Spokey FORM IV:

- zapínanie na suchý zips uľahčuje nasadzovanie a zaručuje ich stabilnú polohu počas cvičenia
- sú dve závažia s rovnakou hmotnosťou, ktoré si môžete pripnúť na obe ruky alebo nohy a mať tak rovnomerne rozloženú váhu, alebo si môžete zvýšiť intenzitu tréningu tak, že si obe závažia dáte na jednu nohu či ruku
- dostupné v 5 rôznych prevedeniach (od 0,5 do 2 kg) – zvoľte si model pre vaše tréningové ciele!

Súprava závaží na suchý zips Spokey FORM IV je vybavenie, ktoré dokonalé doplní tréning. Pokiaľ hľadáte niečo, čo zvýši intenzitu cvičenia a tým aj jeho výsledky – závažia sú ideálne! Boli vytvorené na posilnenie dolných a horných častí tela počas fitness tréningu, aerobiku, joggingu alebo cvičenia pre celkový rozvoj a rehabilitáciu.

 

Dve závažia pre optimalizáciu tréningu

Sada Spokey FORM IV sa skladá z 2 závaží o rovnakej hmotnosti. Vďaka tomu môžete cvičiť tak, že si závažie pripnete na obe zápästia či členky, alebo zvýšite intenzitu tým, že si obe závažia pripnete na jednu ruku/nohu. Zapínanie na suchý zips uľahčuje nasadzovanie a zaručuje ich stabilnú polohu počas cvičenia. Vďaka pieskovej výplni sú závažia dostatočne pružné na to, aby sa ľahko prispôsobili tvaru vašej ruky či členku.

Dostupné v 5 rôznych prevedeniach (od 0,5 do 2 kg), vďaka tomu si môžete zvoliť model, ktorý je optimálny pre vaše tréningové ciele. Pre ľahšie rozpoznanie hmotnosti má každá hmotnosť inú energetickú farbu:

- šedá - 2x 0,5 kg
- zelená - 2x 0,75 kg
- tyrkysová - 2x 1 kg
- červená - 2x 1,5 kg
- modrá - 2x 2 kg

Použitie závažia Spokey FORM IV zintenzívňuje tréning, stimuluje prácou svalov a pomáha lepšie aktivovať rôzne časti tela. Cvičenie začínajte s nižšou hmotnosťou a postupne, so zvyšujúcou sa fyzickou kondíciou zvyšujte aj hmotnosť závažia. Závažia FORM IV boli navrhnuté tak, aby sa skvele hodili do vašej domácej posilňovne.