Závažie na ruky a nohy FORM IV 2x2kg

Neohodnotené
Značka: Spokey
Závažie na ruky a nohy FORM IV 2x2 kg
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€11,90
Závažie na ruky a nohy FORM IV 2x2kg
Neohodnotené
Značka: Spokey
Závažie na ruky a nohy FORM IV 2x2kg
Tip

Závažie na suchý zips Spokey FORM IV:

- zapínanie na suchý zips uľahčuje nasadzovanie a zaručuje ich stabilnú polohu počas cvičenia
- sú dve závažia s rovnakou hmotnosťou, ktoré si môžete pripnúť na obe ruky alebo nohy a mať tak rovnomerne rozloženú váhu, alebo si môžete zvýšiť intenzitu tréningu tak, že si obe závažia dáte na jednu nohu či ruku
- dostupné v 5 rôznych prevedeniach (od 0,5 do 2 kg) – zvoľte si model pre vaše tréningové ciele!

Súprava závaží na suchý zips Spokey FORM IV je vybavenie, ktoré dokonalé doplní tréning. Pokiaľ hľadáte niečo, čo zvýši intenzitu cvičenia a tým aj jeho výsledky – závažia sú ideálne! Boli vytvorené na posilnenie dolných a horných častí tela počas fitness tréningu, aerobiku, joggingu alebo cvičenia pre celkový rozvoj a rehabilitáciu.

 

Dve závažia pre optimalizáciu tréningu

Sada Spokey FORM IV sa skladá z 2 závaží o rovnakej hmotnosti. Vďaka tomu môžete cvičiť tak, že si závažie pripnete na obe zápästia či členky, alebo zvýšite intenzitu tým, že si obe závažia pripnete na jednu ruku/nohu. Zapínanie na suchý zips uľahčuje nasadzovanie a zaručuje ich stabilnú polohu počas cvičenia. Vďaka pieskovej výplni sú závažia dostatočne pružné na to, aby sa ľahko prispôsobili tvaru vašej ruky či členku.

Dostupné v 5 rôznych prevedeniach (od 0,5 do 2 kg), vďaka tomu si môžete zvoliť model, ktorý je optimálny pre vaše tréningové ciele. Pre ľahšie rozpoznanie hmotnosti má každá hmotnosť inú energetickú farbu:

- šedá - 2x 0,5 kg
- zelená - 2x 0,75 kg
- tyrkysová - 2x 1 kg
- červená - 2x 1,5 kg
- modrá - 2x 2 kg

Použitie závažia Spokey FORM IV zintenzívňuje tréning, stimuluje prácou svalov a pomáha lepšie aktivovať rôzne časti tela. Cvičenie začínajte s nižšou hmotnosťou a postupne, so zvyšujúcou sa fyzickou kondíciou zvyšujte aj hmotnosť závažia. Závažia FORM IV boli navrhnuté tak, aby sa skvele hodili do vašej domácej posilňovne.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie