Omotávka FSA PowerTouch BarTape

Omotávka FSA PowerTouch GelTape modrá
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€28,40 –70 % €8,40
Omotávka FSA PowerTouch BarTape
Omotávka FSA PowerTouch BarTape
€28,40 –70 %

Špičková veľmi komfortná omotávka FSA s hrúbkou 2.8mm a tlmiacou vrstvou Silikon Gel.
Materiál omotávky vyniká nielen vo skvelom pohlcovaní vibrácií, ale jeho ďaľšou veľkou prednosťou je špeciálna vrchná vrstva, ktorá zabezpečuje výbornú priľnavosť za akýchkoľvek podmienok aj bez použitia rukavíc.
Omotávku používajú mnohé profesionálne teamy ako Lampre-Merida, Team Giant-Alpecin, Androni Giocattoli, Astana, Bretagne Séché, Nippo-De Rosa a ďalšie.
Súčasťou balenia sú samolepky na ukončenie a dve koncovky kormidiel.
Hmotnosť 65g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Full Speed Ahead (FSA) vyrába cyklistické komponenty svetovej triedy pre cestnú cyklistiku a horskú cyklistiku a podporujeme mnohé z popredných svetových tímov pre cestné a horské bicykle.

Naša história v športe a naše dedičstvo inovácií, dizajnu a výroby sú pre nás dôležité. Sme hrdí na to, že neustále investujeme do nášho produktového radu a zaisťujeme, že poskytujeme tie najlepšie možné komponenty – pre profesionálnych aj nadšených jazdcov.

Nesponzorujeme len svetové tímy a športovcov, ale mimoriadne úzko s nimi spolupracujeme a využívame ich odborné znalosti a spätnú väzbu, aby sme nám pomohli vyvinúť ďalší rad produktov. Toto v kombinácii s našou vášňou, záväzkom k inovatívnemu dizajnu, výskumu a vývoju a procesom materiálov/výroby zaisťuje, že dodávame technicky špičkové komponenty, ktoré poskytujú maximálny výkon, ktorý jazdci požadujú, a to všetko za konkurencieschopnú cenu.