Reťaz FSA Team Issue 10s

Reťaz FSA Team Issue 10 rýchlostná
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
€38 –20 % €30,10
Reťaz FSA Team Issue 10s
Reťaz FSA Team Issue 10s
€38 –20 %

Nový model obľúbenej 10 rýchlostnej reťaze FSA Team Issue.
Inovovaná verzia má vylepšené nábehové hrany na článkoch, čím je zabezpečené rychlejšie a tichšie preraďovanie. Ďaľšou dôležitou zmenou je dvojnásobná tepelná úprava počas výrobného procesu, čim sa zlepšila pevnosť a výrazne predĺžila životnosť reťaze.
Ako povrchová úprava článkov je použité niklovanie, ktoré má za výsledok výborné antikorózné vlastnosti a umožňuje aj vysoké mechanické zaťaženie.
Balenie obsahuje spojku reťaze FSA Drive Link 9&10Speed.
Šírka reťaze je 5,88mm.
Hmotnosť 264g/114článkov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Full Speed Ahead (FSA) vyrába cyklistické komponenty svetovej triedy pre cestnú cyklistiku a horskú cyklistiku a podporujeme mnohé z popredných svetových tímov pre cestné a horské bicykle.

Naša história v športe a naše dedičstvo inovácií, dizajnu a výroby sú pre nás dôležité. Sme hrdí na to, že neustále investujeme do nášho produktového radu a zaisťujeme, že poskytujeme tie najlepšie možné komponenty – pre profesionálnych aj nadšených jazdcov.

Nesponzorujeme len svetové tímy a športovcov, ale mimoriadne úzko s nimi spolupracujeme a využívame ich odborné znalosti a spätnú väzbu, aby sme nám pomohli vyvinúť ďalší rad produktov. Toto v kombinácii s našou vášňou, záväzkom k inovatívnemu dizajnu, výskumu a vývoju a procesom materiálov/výroby zaisťuje, že dodávame technicky špičkové komponenty, ktoré poskytujú maximálny výkon, ktorý jazdci požadujú, a to všetko za konkurencieschopnú cenu.