Reťaz SUN RACE 1/2x1/8 čl 136 E-bike 1kolo

Neohodnotené
Značka: SunRace
Reťaz SUN RACE 1/2x1/8 čl 136 E-bike 1kolo
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2023
€11,90
Reťaz SUN RACE 1/2x1/8 čl 136 E-bike 1kolo
Neohodnotené
Značka: SunRace

Veľmi odolná E-Bike reťaz SUN RACE, dĺžka 136 článkov, 1/2 ""x 1/8"", plné oceľové čapy, farba strieborná, kompatibilné so Shimanom"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SunRace vznikol na Taiwane v roku 1972 a pôvodne poskytoval produkty základnej úrovne najmä pre Severnú a Južnú Ameriku. Rozmach predaja horských bicyklov mal za následok rýchlu expanziu. O 25 rokov neskôr sa ukázalo, že ďalší rast bude výsledkom iba komponentov vyššej úrovne, a tak sa začal proces uvedenia produktového radu na trh.

Tento postup sa zrýchlil po zakúpení dodávateľa interných nábojov Sturmey-Archer v roku 2000. Sturmey-Archer bol prvýkrát založený v Anglicku v roku 1902, keď vynašiel 3-rýchlostný náboj s vnútorným prevodom. Kúpa Sturmey-Archer znamenala, že SunRace má teraz silnú pozíciu v Európe so svojou predajnou a distribučnou spoločnosťou v Holandsku. Zásobovanie európskeho trhu si vyžadovalo ešte vyššiu úroveň špecifikácií, čo viedlo k veľkým investíciám do inžinierstva a výskumu a vývoja.

V súčasnosti je SunRace špecifikovaný poprednými svetovými výrobcami bicyklov a je celosvetovo dostupný na trhu s náhradnými dielmi. Dnes sa SunRace stal voľbou pre cyklistov, ktorí hľadajú vynikajúcu hodnotu za peniaze.